Jaki wybrać sportowy sprzęt?
siłownia
Napisane przez: John Hickey-Fry
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak urządzić domową siłownię? O jakich przyrządach na pewno musimy pamiętać? Jakie z nich są najważniejsze?

Wiele osób ma w planach, żeby zagospodarować wolne pomieszczenie i zrobić w takim miejscu domową siłownię. Jaki jednakże sprzęt najbardziej korzystnie zakupić, żeby można było najlepiej ćwiczyć, a jednocześnie nie pozbyć się zbyt wielu pieniędzy?
rzutki
Napisane przez: John Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Granie w darta, czyli w lotki inaczej rzutki, jako jedna z najbardziej lubianych rozrywek w czasie wspólnego wyjścia do pubu.

Gra w darta, tzw. w lotki inaczej rzutki, to jedna z ulubionych rozrywek w czasie wspólnego wypadu do pubu na piwo. Gra uprzyjemnia chwile wspólnie spędzany z przyjaciółmi, ale też pozwala pobawic się czy przerwać nie fajną ciszę, kiedy zakończą się tematy do rozmowy. Dla właścicieli pubów, rzutki to też sposób na sciagniecie do lokum większej liczby odwiedzających – dzięki urządzanym zawodom, ci którzy posidają wyjątkowo celne oko i potrafią rzucać pod właściwym kątem i z dobrą siłą, dostają wygrane, przeważnie w postaci w talonu, a bywa nawet gotówki.
Zdjęcie z kamery gopro
Napisane przez: Christian Sosa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dzięki kamerze sportowej można efektywnie filmować swoje sukcesy sportowe

Sport jest hobby obfitującym we wrażenia i interesującym, gwarantuje wiele interesujących przeżyć. Niektórym osobom zależy na tym, aby swoje dokonania sportowe filmować i móc później oceniać na spokojnie, wymieniać się doświadczeniami z innymi wyczynowcami lub najzwyczajniej mieć pamiątkę. W takiej sytuacji doskonale sprawdzają się kamery sportowe. Bywają one dobrym wyborem w przypadku sportów ekstremalnych, jak wspinaczka wysokogórska, spływy pontonowe czy skoki na spadochronie.
kask rowerowy
Napisane przez: Thomas Kohler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy powinno się poruszać rowerem zakładając na głowę kask?

Rekreacyjna jazda na rowerze to na ten moment naprawdę popularne hobby. Codziennie tysiące ludzi na całym globie spędza wolny czas, wybierając jazdę na rowerze. Czy jednak pamiętamy o tym, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo w czasie rowerowych wycieczek?
sprzęt sportowy
Napisane przez: Morten Skovgaard
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pomocne rankingi i opinie w sieci, które mogą nam pomóc w zakupieniu idealnego sprzętu

Obecne czasy oferują nam możliwość zakupu rozmaitych produktów w różnych cenach. Każdy kto urządzał kiedyś swoje mieszkanie wie, iż znalezienie idealnego sprzętu AGD lub elektroniki wymaga czasu tudzież skrupulatnych poszukiwań. W obliczu tak dużej ilości produktów, czasami może być nam ciężko odnaleźć ten odpowiedni. Udając się do centrów handlowych możemy zobaczyć ogromną ilość regałów z produktami, które mają przeróżne funkcje a także ceny.
ćwiczenia jogi
Napisane przez: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
Na podstawie danych z: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

Główne i opcjonalne akcesoria do jogi gwarantujące wygodę

Joga w na terenie Europy oderwała się od swoich filozoficznych korzeni i stała się ostatnimi czasy popularną dziedziną fitnessu. Cieszy sporym się wzięciem, ponieważ stanowi połączenie technik relaksacyjnych i ćwiczeń gimnastycznych, które pozwalają zadbać jednocześnie o ciało i komfort umysłu. Jeżeli planujemy zacząć uprawianie tego wymagającego sportu, trzeba najpierw skompletować podstawowe akcesoria do jogi.
Zdjęcie z kamery gopro
Napisane przez: Christian Sosa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dzięki GoPro ma się możliwość skutecznie uwieczniać swoje wyczyny ekstremalne

Sport jest zajęciem obfitującym we wrażenia i ciekawym, dostarcza wiele interesujących przeżyć. Pewnym ludziom zależy na tym, by swoje dokonania sportowe filmować i móc później podziwiać na spokojnie, wymieniać się doświadczeniami z innymi sportowcami lub po prostu mieć pamiątkę. W takiej sytuacji idealnie sprawdzają się kamery sportowe. Stają się one idealne w wypadku sportów wyczynowych, jak wspinaczka skałkowa, spływy pontonowe czy skoki na spadochronie.
Bieganie
Napisane przez: iStock
Na podstawie danych z: iStock

Z jakich powodów dobrze jest uprawiać jogging?

Jeżeli jeszcze nie połknęliście biegowego bakcyla lub w dalszym ciągu zdecydowanie opieracie się sugestiom przyjaciół, którzy proponują wspólny bieg, załóżcie sobie plan na najbliższy miesiąc: spróbuję. Przecież nic nie tracę, mogę jedynie zyskać.
wakeboard
Napisane przez: www.GlynLowe.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Świetny portal dla entuzjastów sportów wodnych i zimowych - Megadecha.pl

Sporty wodne cieszą się coraz większą popularnością. Zainteresowanie sportem gwałtownie rośnie, a z nim zapotrzebowanie na profesjonalny sprzęt, bez którego nie da się obyć. Gdy planujemy zakup artykułów takich jak: profesjonalne deski, wiązania, żagle, maszty, bomy, stateczniki, narty i wiele innych dodatków chcielibyśmy omówić decyzję ze sprzedawcą i dokładnie obejrzeć sprzęt. W wielu wypadkach jest to po prostu niewykonalne. Towary tego rodzaju są za mało popularne i najzwyczajniej niedostępne w zadowalającej ofercie dla zainteresowanych.
Zwiedzanie miasta
Napisane przez: Isa Ruiz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Joga coraz bardziej popularną formą aktywności dla postępowo zorientowanych konsumentów

Współcześnie relaks w wolnym czasie jest w stanie przybrać coraz bardziej zróżnicowane formy. Progresywnie zorientowani odbiorcy szukają nowych wydajnych sposobów na zregenerowanie wewnętrznych akumulatorów.


Joga coraz bardziej popularną formą aktywności dla postępowo zorientowanych konsumentów

Standardowe formy aktywności jak siłownie czy baseny nie posiadają już tego samego blasku co dawniej.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.